Novinky

 

2014

        

 

 

29.8. VRH T! Přiznávám bez mučení, že tento vrh je tak trochu (nebo spíše úplně) neplánovaný. Vznikl přeskočením Diny ke Graciánovi a jedna společně strávená noc stačila k tomu, abych si před několika týdny všimla, že nám Dinuška nějak nepřiměřeně tloustne. Dnes odpoledne se narodila dvě krásná, zdravá, zdatná mimča - po prvním ohledání se jedná o dvě holčičky. Maminka je v pořádku a jelikož boxík sdílí s druhou holčičkou - Marsyas Xeresee, zahřívají obě dvě :-)) Radooooost !!

27.7. Přesně měsíc poté, co nám odešel Marsyas Leroy odešla i Kimi od Lukáška, dalmatinní slečna a maminka vrhů E a J. Tak ať Ti to tam nahoře skotačí, fešando!

21.7. Do sekce Prodej jsme přidali naše dva volné samečky, zřejmě z posledního vrhu naší CHS. 

27.6. Dnešek je pro nás moc smutný den. Rozloučili jsme se s naším prvním samečkem od vzniku naší CHS - Marsyas Leroyem. Byl to moc chytrý a mazlivý kluk. Měj se tam nahoře krásně, zlatíčko!

4.6. VRH S! Dovolte mi představit Vám VRH S! Za okny už byla tma a sídliště se nořilo do spánku, když se rozhodli přijít na svět. Bohužel první .dvě miminka se narodila již mrtvá :-( další dva chlapečci se ale přes svou nízkou porodní váhu mají čile k světu. Tmavší s porodní váhou 70g již skvěle přibírá a papá i za mámu a tátu a menší moudivláček s porodní váhou 58g, kterého dokrmujeme, již také začal přibírat, tudíž vše vypadá dobře :-) Mamča je v nejlepším pořádku, nádherně se stará, za den spořádá trávu z hektarové louky (přeháním :-) a vypadá velmi spokojeně.

25.3. VRH R!! Dnes ráno jsme vstávali brzy ;-) Před půl čtvrtou mě probudila Ulinka, která začala rodit a řádně nahlas to prodýchávala :-)) Přesně v 04:39 přivedla na svět nádhernou holčičku o váze 142g!! V 04:52 pak následoval ještě chlapeček o váze 118g :-) máme veeelkou radooost!! :-)))) 

19.2.  Tak dnes večer jsme se po dlouhém čekání dočkali našeho prvního letošního vrhu: VRHU Q!  Přestože Dinuška včera vážila 1.260kg, narodila se jen dvě miminka. Ovšem obří holčičky! Bohužel větší holčička se narodila mrtvá - vážila 156g! Ani druhá holčička však není žádný nedonošenec, váží 134g a má se čile k světu. Na mamče proběhlý porod není ani znát, je pěkně buclatá, z čehož mám velkou radost. Také je vykrmovaná jako královna :-)  Holčička s největší pravděpodobností nebude na prodej. Foto přidám zítra.

5.2.  Dnes jsme na Facebook přidali fotoalbum posledního chlapečka na prodej - Ozzyho Mi-le-fo.

3.2. Tak se nám všichni mrňousci rozutíkali do nových domovů a zbyl nám tu jen prosincový Ozzíček. Jelikož poslední měsíc byl trochu víc hektický a nerozmazlovali jsme se tak, jak by mi přišlo dostačující, snažíme si to vynahradit nyní :-) Výsledkem je, že celá naše rodina značně přibrala :-))